نمونه مقاله در وبلاگ

نمونه مقاله در وبلاگ

ای جی وی ،مخفف نام علمی یوزپلنگ ایرانی یا آسیایی است .علت انتخاب این این نام برای حمایت از یوزپلنگ ایرانی از اهداف اولیه مدیریت هلدینگ ساختمانی پیگاژ است.

با توجه به این که تمام محصولات کارخانجات تحت پوشش هلدینگ پیگاژ : به انسان ضرری نرسانده و ارگانیک- دوستدار محیط زیست و دوستدار حیات وحش است، این نام برگزیده شد.

برای ادامه نیاز به یک سمبل که معرفی این مجموعه و پوزپلنگ ایرانی باشد پس از ماه ها فکر ومشورت با اهل فن وتجربه در نهایت به لگوی کنونی رسیده و از آن بهره گیری شد.

بعداز سال ها واحد آی تی این مجموعه با همیاری یکی از اساتید دانشگاه هاروارد در ایالات متحده و کمک هوش مصنوعی و ارایه اطلاعات دقیق و واقعی به این ابر فناور ،یک لگوی شاید منحصر نیز این هوش مصنوعی در اختیار واحد طرح و توسعه قرار داد.

اکنون هلدینگ ساختمانی پیگاژ لگو وسمبل تمام محصولات کارخانجات تحت پوشش خود در اقصا نقاط کشور را به ای جی وی اختصاص داده است .

امیدواریم محصولات متنوع ارایه شده در صنعت سبک سازی ساختمان بتواند در راستای ارتقا سطح کیفی و کمی در عرصه ساخت وساز پشگام و پرچم دار باشد.

30 آذر 1402 وبلاگ نمونه دسته مقالات

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با درود واحترام به خواننده گرامی
با مطالعه مقالات این وب سایت ضمن اطلاع دقیق از محصولات در انتخاب بهترین محصول و مناسبترین محصول برای فضای سقف کاذب خود بسیار شما را کمک خواهد کرد.
امید که مقبول شما خواننده گرامی قرار بگیرد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...